Пошукові системи

Akos GmbH

Детальнiше

 Пошукова система наукової хімічної інформації. Пошук проводиться в 24 базах даних відкритого доступу в Інтернет, таких як PubChem, ChemSpider, eMolecules, НДР, ChemBank, ChemIDPlus, KEGG, ChEBI, PubMed, Вікіпедія та ін.
BASE (Bielefeld Academic Search Engine)

Детальнiше

Одна з найбільших у світі пошукових систем, що спеціалізується на пошуку наукових документів відкритого доступу в Інтернеті. Система підтримується бібліотекою університету Білефельд (Німеччина). 

BASE збирає, нормалізує та індексує дані серверів репозитаріїв за допомогою "Open Archives Initiative Protocol for Metadata Harvesting" (OAI-PMH). На додаток до метаданих OAI,  BASE індексує вибрані веб-сайти і локальні дані бібліотек.
Google Академія

Детальнiше

 Система, орієнтована на пошук наукової інформації за різними галузями знань та різними джерелами.
OAIster

Детальнiше

Зведений каталог мільйонів записів, представляє відкритий доступ до цифрових ресурсів. OAIster «збирає» описову інформацію (метадані) з колекції відкритого доступу по всьому світу, використовуючи OAI-PMH (the Open Archives Initiative Protocol for Metadata Harvesting). Сьогодні OAIster включає в себе більше 25 мільйонів записів, представляє цифрові ресурси від більш ніж 1157 учасників.
Scimago Journal & Country Rank

Детальнiше

Аналітичний портал, на якому представлені наукові показники по журналах та країнах. Аналіз базується на інформації, що міститься в базі даних Scopus® (Elsevier B.V.).
ScienceDirect

Детальнiше

 Науково-орієнтована пошукова система в Internet. Понад 450 млн. спеціалізованих  веб-сайтів наукової інформації  (журнали, веб-сторінки учених, навчальні матеріали, препринти, патенти, документи з тематичних та інституційних репозитаріїв)..
WorldWideScience . org

Детальнiше

 WorldWideScience.org є світовим науковим порталом що складається з національних і міжнародних наукових баз даних та архівів. WorldWideScience.org прискорює наукові відкриття і прогрес, надаючи єдиний пошук баз даних з усього світу. Багатомовний портал надає пошук і переклад багатомовної наукової літератури.
Scientific Social Community

Детальнiше

Соціальна наукова мережа Scientific Social Community запровадила новий сервіс "ПошукВАК", який допоможе:
- підібрати за ключовими словами ВАКівський журнал для публікації;
- зробити огляд по українським науковим журналам для Вашої книги чи дисертації;
- переглянути повнотекстові варіанти статей.
Система дозволяє проводити повнотекстовий пошук по архівам більше ніж 400 українських наукових журналів, публикації в яких зараховуються Міністерством освіти і науки України при захисті дисертацій.

Додаткова інформація