У наш час математичну освіту слід розглядати як важливу складову в системі підготовки сучасного фахівця. Математика знайшла застосування у різноманітних сферах людської діяльності. Завдяки їй ми вирішуємо безліч питань у повсякденному житті. Ця наука є не тільки засобом розв’язання прикладних задач, універсальною мовою науки, але й елементом загальної культури.

  З метою пропагування математичної освіти, розвитку математичного мислення та підвищення мотивації молоді до вивчення математики та її застосування в житті 2020-2021 рік проголошено  Роком математичної освіти в Україні

  До нашої книгозбірні надходять науково-методичні журнали та газети присвячені математиці: “Математика в школах України”, “Математика в рідній школі”, “Математика”. У цих періодичних виданнях висвітлюються теоретичні та практичні питання з методик викладання математики, педагогічні інновації, методичні рекомендації, навчальні програми, розробки уроків, матеріали олімпіад та сценарії виховних заходів.

  Інформаційно-бібліографічний відділ чекає на Вас по закінченню карантину. У нас є вдосталь цікавої та актуальної інформації. 

  ab557

  powered by social2s
  УДПУ Бібліотека © 2021

  Контакти
  Вулиця Садова, 2
  Телефон – 8(04744) 4-07-83
  E-mail – library@udpu.edu.ua

  Main Menu