В. О. Сухомлинський «Серце віддаю дітям»

Відділ комплектування та наукової обробки документів продовжує цикл інформ-хвилинок про неординарні видання.

100 років тому народився Василь Олександрович Сухомлинський, а півстоліття тому вийшла друком його найвідоміша книга ─ «Серце віддаю дітям», яка видавалася 55 разів 32-ма мовами.

Пропонуємо всім ознайомитись із книгою, яка є педагогічним кредо й водночас педагогічним заповітом Василя Олександровича. 

Переглянути

ЯРОСЛАВ МУДРИЙ – ВИДАТНИЙ ДЕРЖАВНИЙ ДІЯЧ КИЇВСЬКОЇ РУСІ (до 1040-річчя від дня народження Ярослава Мудрого)

З 2018 року бібліотека започатковує бібліо­­-галерею портретів під назвою «Титани, які зміцнюють націю» про видатних людей, які присвятили своє життя становленню і розвитку нашої української землі, української держави, її економічному і культурному будівництву. Сьогодні запрошуємо Вас переглянути першу бібліо-галерею, присвячену видатному державному діячеві і полководцю Київської Русі, Великому Київському князю Ярославу Мудрому.

mudruyПереглянути

Книга, про яку хочеться сказати…

Відділ комплектування та наукової обробки документів продовжує цикл інформ-хвилинок про неординарні видання. Книга «Український костюм» ˗ перше в Україні систематизоване видання, в якому на матеріалі історико-художніх реконструкцій простежується процес формування високохудожніх комплексів національного костюма українців, взаємодії на різних етапах з культурами інших народів.

costumeПереглянути

Цикл інформ-хвилинок про неординарні видання “Книга, про яку хочеться сказати…”

Відділ комплектування та наукової обробки документів продовжує цикл інформ-хвилинок про неординарні видання.

Книгою, яка не може не подивувати своїми знахідками, є праця відомого публіциста, письменника Андрія Топачевського під назвою «З Божого саду». Оригінальною особливістю видання, народженого під ослоною Національної академії мистецтв України, є ілюстративний ряд книги.

Переглянути

«Книга про яку хочеться сказати» (цикл інформ-хвилинок про неординарні видання)

Відділ комплектування та наукової обробки документів започатковує цикл інформ-хвилинок про неординарні видання.

В шаленій круговерті життя, виникає потреба в затишку і спокої, в тому, що тішить душу і надихає.

Мандруючи в бібліотеці поміж полицями з книгами знаходиш тут щось нове, цікаве і хочеться розповісти і познайомити читачів з цими захоплюючими та цікавими знахідками.

До вашої уваги пропонуємо Книгу "Київський Атеней" яка є результатом багаторічної праці Валерія Шевчука та Юрія Іванченка, що майже 20 років зберігалась лише у рукописах. Ця книга є пам’яткою українського бароко і свідчить, що Київ був одним із визначних мистецьких центрів Європи, запевняють видавці.

У книзі зібрані до цього часу ніколи не публіковані відомості про письменників, літераторів, вчених, живописців та будівничих XVII-XVIII ст., що працювали в союзі з козацькою та шляхетською елітою, і були натхненні Києво-Могилянською академією.

thumb 1443 product preview middle

Переглянути

Додаткова інформація