Курси іноземної мови

Досконале володіння іноземною мовою відіграє важливу роль  у житті сучасної освіченої людини. На сьогоднішній день англійська мова є міжнародною мовою спілкування, тому її вивченню в нашій країні приділяється особлива увага. Не випадково 2016 рік проголошено роком англійської мови в Україні. Пропонуємо вашій увазі інформацію про курси іноземних мов у місті Умань.

Детальніше: Курси іноземної мови

10 безкоштовних англомовних онлайн-бібліотек

На сьогоднішній день,в добу інформаційних технологій,буває дуже важко знайти певну книгу чи статтю,а особливо на англійській мові. Ми пропонуємо вам перелік онлайн-бібліотек із величезною кількістю наукової,публіцистичної,історичної та художньої літератури

FHL-Catalog-shutterstock 129449258-480x360

Детальніше: 10 безкоштовних англомовних онлайн-бібліотек

Відкритий доступ до англомовної художньої літератури «15 Readings »

Продовжуючи цикл заходів, приурочених до Року англійської мови в Україні,у відділі обслуговування читачів функціонує виставка на тему: «15 Readings», на якій представлені 15 художніх книг на англійській мові.

Усіх, хто бажає покращити свої мовні навики та прочитати твори мовою оригіналу, ласкаво просимо до бібліотеки!

DSC 1341

Детальніше: Відкритий доступ до англомовної художньої літератури «15 Readings »

Тестовий доступ до OECD iLibrary

До 1 червня 2016 року для  науковців Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, завдяки співпраці бібліотеки з консорціумом ElibUkr та  MIPPInternational, відкрито тестовий доступ до електронної бібліотеки Організації економічного співробітництва та розвитку OECD iLibrary.

OECD iLibrary - електронна бібліотека, яка пропонує доступ до книг, публікацій, статистики, доповідей, а також аналітики і даних OECP.
Також на платформі публікують свої матеріали Міжнародне енергетичне агенство (IEA), Агенство з ядерної енергії (NEA),  PISA (Міжнародна програма оцінкиосвітніх досягненьучнів), Міжнародний транспортний форум (ITF).

Доступ за посиланням в локальній мережі університету - www.oecd-ilibrary.org

Онлайн інструкція на російській мові http://youtu.be/fIcarxw27OU

oecd ilibrary

Cambridge Journals Online

Вельмишановні колеги! З радістю повідомляємо Вам, що бібліотекою Уманського державного педагогічного  університету імені Павла Тичини відкрито тестовий  доступ до бази даних Cambridge Journals Online

CambridgeJournalsOnline - це платформа електронних журналів від CambridgeUniversityPress, через яку користувачі отримують доступ до понад 360 журналів із 40 дисциплін (історія, політичні науки, біологія, хімія, економіка та інші), глибина цифрового архіву яких сягає 1770 року.
Статті із журналів можна як переглядати (у форматах PDF та HTML), завантажувати файли на пристрої для читання (телефони, планшети, Kindle), так і відправляти документи у власні хмарні сховища на Dropbox та GoogleDrive. Крім традиційних простого та розширеного пошуку, платформа CJO пропонує можливість пошуку цитувань (CitationSearch).

Тестовий доступ до Cambridge Journals Online організований ELibUkr спільно із MIPPInternational і триватиме до 31 травня 2016 р.

Тестовий доступ до Cambridge Journals Online  відкрито за посиланням http://journals.cambridge.org

uZHyk3WZ