Леся Українка – поетична квітка Україниаїнка – поетична квітка України

На продовження циклу заходів, приурочених дню народження великої української поетеси та драматурга Лесі Українки, пропонуємо до перегляду книжкову виставку «Леся Українка – поетична квітка України», яка експонується у відділі обслуговування читачів.

IMG 20170224 091403

Присвячуємо 146-ій річниця від дня народження Лесі Українки

Продовжуючи цикл заходів з нагоди відзначення 146-ої річниці від дня народження Лесі Українки, пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку «Леся Українка – поетична квітка України».

lesya-17

Леся Українка – поетична квітка України [PDF]

Ні! Я жива! Я буду вічно жити!

Леся Українка ─ особистість багатогранна і надзвичайно талановита. Тендітна та слабка фізично, вона встигла за своє коротке життя надзвичайно багато, проявивши себе у багатьох сферах діяльності: поетеса, драматург-новатор, публіцист, критик, громадський діяч ─ і це лише мала частина її обдарувань.

Твори Лесі Українки є окра­сою літератури, і їх значення полягає не тільки в їх милозвучності, змістовності й досконалості, адже вона була не лише художником слова, а й видатним громадським діячем і просто щирим патріотом.

25 лютого минає 146 років від дня народження Лесі Українки, тому працівники бібліотеки, вшановуючи пам'ять про неї,  підібрали низку матеріалів, які висвітлюють життєвий та творчий шлях цієї геніальної людини, об’єднавши їх у ілюстративно-книжкову виставку «Я жива! Я буду вічно жити!», яка експонується в читальному залі №1.

Запрошуємо усіх бажаючих до перегляду!

lesiya-17-main

Детальніше...

Ерудит-лото «Мова ─ правдивий свідок історії!»

Рідне слово ─ це найдорожчий скарб людини. Цю думку підтвердив Панас Мирний: "Найбільше і найдо­рожче добро в кожного народу - це його мова, ота жива схованка живого духу, багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, почування". Нашу українську мову Володимир Самійленко назвав "діамантом дорогим", Дмитро Білоус "дивом кали­новим", а Володимир Сосюра ─ "мовою солов’їною". "Рідна мова дорога людині, як саме життя", ─ говорить народ­не прислів’я.

mova-svidok-main

Детальніше...