День інформації

20 березня у вестибюлі центрального корпусу відбудеться черговий День інформації, на якому будуть представлені видання, які надійшли до бібліотеки протягом останнього періоду.

Запрошуємо до перегляду усіх студентів, викладачів та співробітників нашого вишу.

inform

Книжкова виставка «Як народжується еліта людства (за книгою Марини Павленко «Життя видатних дітей»)»

Жилося безтурботно, щасливо, як у сні…
Надія Суровцова. Спогади

elita

До 122-річчя від дня народження Н. В.Суровцової в читальному залі діє книжкова виставка «Як народжується еліта людства (за книгою Марини Павленко «Життя видатних дітей»)».

Дана література відкриє для вас Надію Суровцеву як письменницю, журналістку, перекладачку, громадського діяча, спадщина якої досі не видана…

Запрошуємо до перегляду!

 

До уваги науковців УДПУ імені Павла Тичини

У стінах бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини відбулася зустріч із Аллою Ліхановою, директором видавничого дому «Кондор», яка не лише ознайомила із поповненнями каталогу видань, а й запросила до співпраці авторів.

Отож, якщо Ви є автором підручника, посібника, монографії чи довідника та хочете поділитися своїми знаннями і досвідом – з даним видавництвом Вас чекає взаємовигідна співпраця. Більшість посібників та підручників видавничий дім «Кондор» видає за власний рахунок та робить рекламу кожного видання по всій території України (бібліотеки, виші, кафедри), в прайсах та на сайті видавництва.

Всіх, кого зацікавила дана інформація, звертайтеся у відділ обслуговування читачів або за тел.: (050)339-50-48, (097)915-78-58.

Ознайомитися з повним переліком книг, завантажити актуальні прайси та дізнатися про новинки видавничого дому «Кондор» можна на сайті видавництва www.condor-books.com.ua

kondor

Букети із солодощів

Солодощі – це надзвичайна спокуса для жінки, чи не так?! А якщо це ще й букет квітів зі смачними шоколадними цукерочками, тоді це взагалі приємний подарунок, який порадує кожну жінку-леді в будь-яку пору року.

До Міжнародного жіночого дня працівники читального залу №1 бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини організували майстер-клас по виготовленню букетів із солодощів, наповнивши стіни книгозбірні шурхотом обгорток від цукерок, ароматом шоколаду та, звісно ж, фонтаном приємних, яскравих та щирих емоцій! Майстер-клас провела вже знайома нам талановита Тетяна Горчинська, старший лаборант кафедри образотворчого мистецтва, викладач. Енергійна та красива майстриня із задоволенням навчала та ділилася секретами техніки виготовлення оригінальних букетиків. З кожною секундою, хвилиною, годиною читальний зал №1 перетворювався на різнобарвну весняну галявину, де від зимового сну пробуджувалися різні квіти: білі, рожеві, жовті ─ такі бажані та прекрасні! Взяли участь в майстер-класі студенти факультету мистецтв та факультету української філології на чолі із заступником декана з виховної роботи Наталією Мамчур.

buket

Детальніше...