З легкої подачі керівництва університету в інформаційно-бібліографічному відділі бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проведено капітальний ремонт. Працівники щиро вдячні за виділені кошти, які сприяли проведенню поточного ремонту. Роботи було зроблено багато: демонтаж стін, заміна дверей і стелажів, вирівнювання підлоги та покриття її лінолеумом, повна заміна старих електромереж та встановлення пожежної сигналізації, заміна системи опалення,  монтаж ламп, вимикачів і розеток, малярно-штукатурні роботи та інше. Завдяки згуртованій та відповідальній роботі, ремонт бібліотеки закінчили вчасно і якісно. 

Дякуємо за роботу кваліфікованим та досвідченим працівникам, які своєю копіткою працею зробили приміщення відділу затишним, привітним та гостинним.

Естетичного та привабливого вигляду приміщенню інформаційно-бібліографічного відділу, яке щодня відвідує чимала кількість читачів, додають відремонтовані і побілені стіни, підвісні стелі з новим сучасним освітленням. Модернізація приміщення дозволить привернути увагу ще більшої кількості студентів.

Працюючи з молоддю хочеться бути на вигляд молодими та сучасними. Погодьтеся, адже приємно приходити до зручного та комфортного приміщення, де можна почувати себе як вдома.

 

Додаткова інформація