Новорічно-різдвяні свята у бібліотеці продовжилися і на початку нинішнього нового року: відділ обслуговування читачів потурбувався  про те, щоб  святковий настрій не покидав нікого. Тож ми підготували  лотерею під назвою «Солодка несподіванка або жартівливі передбачення на Новий рік», в якій взяли участь як студенти, так і викладачі нашого вишу, які з посмішками читали свої передбачення.

main

Детальніше: Солодка несподіванка або жартівливі передбачення на Новий 2018 рік

Довгі зимові вечори, коли час тягнеться, немов клейстер, відомі всім. Для тих, хто залишається вдома і любить читати, книжка стане найкращим другом на вечір.

На полиці буккросингу, яка розміщена в читальному залі №2, з’явилася новинка — Люко Дашвар «Покров».

books

Детальніше: Буккросинг. Люко Дашвар «Покров»

Продовжуючи цикл заходів до 80-річчя від Дня народження В'ячеслава Чорновола у читальному залі №3 функціонує книжкова виставка «Безсмертний боєць з тоталітарним режимом»

Герой - це той, хто зібрав у собі риси, які відповідають ідеаламдо яких ми прагнемо. Таким, без сумніву, є В’ячеслав Чорновіл - про нього треба дізнаватися, знати про що він думав і чим жив. Він спалахнув як висока і чиста зірка на українському політичному небосхилі й навіки залишиться там, у небі наших надій, нашої правди і нашої волі.

Chornovil

Наукові праці вчених Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у фондах бібліотеки (бюлетень нових надходжень за жовтень-грудень 2017 р.)

Праці викладачів

 

 

На продовження циклу заходів з нагоди 130-річчя від дня народження Антона Семеновича Макаренка пропонуємо до перегляду віртуальну виставку «Мій світ – світ організованого творення людини».

Переглянути (PDF)

Makarenko

Додаткова інформація