Відкритий перегляд літератури «Культура мови: як правильно сказати українською?»

З 19 по 24 лютого до Міжнародного дня рідної мови в читальному залі №2 діє відкритий перегляд літератури та періодики під назвою «Культура мови: як правильно сказати українською?».

Мета даної виставки: розширювати знання про красу й багатство української мови, виховувати любов до рідного слова, почуття поваги до всього українського та розвивати бажання розмовляти рідною мовою.

mova

Запрошуємо до перегляду!

Детальніше: Відкритий перегляд літератури «Культура мови: як правильно сказати українською?»

Толерантність в умовах нетолерантності

Толерантність – це взаємодія, заснована на терпимості та повазі до інших.

Станіслав Єжи Лєц

Основою толерантності є відкритість думки та спілкування. Толерантність означає активну позицію людини, визначає моральний, суспільний і демократичний розвиток суспільства.

Пропонуємо Вашій увазі список літератури на цю актуальну тему сьогодення.

Переглянути

tolerant

Підбиття підсумків соціального опитування

Дівчата, певно, ще розглядають подарунки, які отримали на День закоханих, а хлопці  досі перебувають під  приємним враженням від романтичних побачень із своїми ніжними красунечками, а от працівники читального залу бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини підбивають підсумки соціального опитування «Що Вас просили повернути колишні кохані?!», яке проводилось в період із 6 по 15 лютого з нагоди Дня Святого Валентина.

golovne

Детальніше: Підбиття підсумків соціального опитування

Майстер-клас по виготовленню весільної фати

В День Святого Валентина двері читального залу №1 бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини навстіж відкрилися для креативних, енергійних, цілеспрямованих неодружених красунь факультету початкової освіти, які зібралися разом, аби виготовити свою першу в житті весільну фату.

golovne

Детальніше: Майстер-клас по виготовленню весільної фати

День інформації

Бібліотека Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини систематично ознайомлює студентів, викладачів та співробітників нашого вишу з новою літературою, яка надходить до фондів книгозбірні. Цього разу у великій кількості були презентовані книги з мистецтва, правознавства, туризму та харчових технологій.

Дні інформації ведуть допитливих до невичерпних джерел знань, адже книги, мов ріки, які наповнюють собою увесь світ.

golovna

Детальніше: День інформації

Додаткова інформація