3 грудня виповнюється 290 років від дня народження Григорія Сковороди. З цієї нагоди 29 листопада, у читальному залі № 1відбулась літературна композиція «Григорій Сковорода – видатний український просвітитель, філософ і письменник».

Активну участь у проведені  заходу взяли студенти природничо-географічного  та філологічного факультетів. Хочеться відзначити ведучих Кучер Альону та Томаса Рожі. У виконанні студентів філологічного факультету Коцюби Ірини та Саюшевої  Соні прозвучав вірш Г. Сковороди «Сад божественних пісень» (пісня 8) в оригіналі та в сучасному перекладі Івана Драча. При допомозі мультимедійної дошки  був продемонстрований історично-документальний фільм про життєвий та творчий шлях великого письменника і  філософа.

Незважаючи на віддаль віків, Сковорода промовляє до своїх нащадків, як наш сучасник, засуджуючи віджиле, вітаючи нове, стверджуючи хвалу трудовому натхненню як джерелу радості та щастя.Його життя, творчість, філософські ідеї є цікавими та актуальними, які займають вагоме місце в українській філософії та літературі.


Додаткова інформація